Soundscape-een kwestie van zelfbehoudNieuwsgierig naar deze roman? Klik rechts op het boek en lees de eerste twee hoofdstukken. Het inkijkexemplaar dat in een nieuw venster verschijnt, is voorzien van een soundscape, een decor van subtiele geluiden dat correspondeert met de sfeer van het verhaal, gecomponeerd door muzikant Eric Blom. Hoe werkt het?

  • Nadat je op het boek hebt geklikt, zie je onder in het scherm een paneel waarmee je de pagina’s kunt vergroten en verkleinen, in de tekst kunt zoeken en het volume kunt regelen
  • De soundscape start automatisch
  • Wees niet verbaasd wanneer je niets lijkt te horen, ook al staan de volumeregelaars open. De soundscape bestaat uit zachte tonen. Gebruik voor de optimale lees- en luisterervaring een koptelefoon
  • De soundscape wordt niet afgespeeld wanneer je het document via een tablet of mobiele telefoon opent. Je kunt het boek wel lezen via mobiele apparaten.

Veel plezier, en laat horen wat je ervan vindt!

[fbcomments]